Ertuğrul Doğan: “Trabzonspor’u zirveye çıkarmak hedefimiz”

Trabzonspor Kulübü’nün başkanı Ertuğrul Doğan, takımın geçmişte kazandığı başarılara tekrar ulaşmayı amaçladıklarını belirtti.

Doğan, “Şampiyon olduğumuz yıldaki gibi tekrardan aynı şekilde birlikte hareket ederek taraftarlarımızla, iş adamlarımızla, STK’larımızla bir arada durarak hedefimiz Trabzonspor’u zirveye çıkarmak” ifadelerini kullandı.

Ertuğrul Doğan, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği’ne gerçekleştirdiği ziyaret sırasında bu açıklamalarda bulundu. Dernek Başkanı İsmail Turgut Öksüz, 1999’dan beri Türkiye’deki tek delege dernekleri olduklarını ve hem kaliteli hem de nicelik olarak en kuvvetli dernek olduklarını belirtti.

Öksüz, “Biz, tribün taraftar derneği değiliz. Biz Trabzonspor’umuzun hem başkanımızın hem de yöneticilerimizin yükünü almak adına müracaat eden değerli Trabzonlu hemşehrilerimizin Trabzonspor kongre üyesini daha fazlaya çıkarmanın aracılığını yapan bir derneğiz. Trabzonspor’un en güçlü olduğu dönemler STK’ların yanında olduğu dönemlerdir. Bu amaçla bir araya geldik. Arkadaşlarım adına teşekkür ederim” dedi.

ERTUĞRUL DOĞAN: AVCI İLE TEK PLANIMIZ

Başkan Doğan ayrıca, Abdullah Avcı’nın takımın başında bulunduğu dönemlerde birçok başarı elde ettiklerini ve bunları tekrar yaşamayı umduklarını dile getirdi. Doğan, “Abdullah Avcı hocamız gerekli açıklamayı yaptı. Bizim açımızdan tabii Sayın Avcı ile şampiyonluklar yaşadık, kupalar kazandık. Aynı süreci tekrarlamak tek planımız.” dedi.

“HAKEMLER BAZI ŞEYLERİ GÖRÜP VERMİYOR”

Ligde görev alan hakemlere de değinen Doğan, “Umarım hakemlerimiz milli aradan sonra daha formda gelmiştir. Bazı hataların hata olmadığı, bazı şeylerin görülüp verilmediğini düşünüyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte bunları yaşamayacağız. Sadece bizim için değil. Özellikle tüm Anadolu kulüpleri için. Bu hataların yaşanmadığı bir dönem temenni ediyorum” şeklinde konuştu. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x